O nas

[vc_row gap=”10″ content_placement=”top” css=”.vc_custom_1540073427333{text-align: center !important;margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column width=”1/2″ css=”{text-align: center !important;}”][vc_single_image image=”123″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”{text-align: center !important;}”][vc_custom_heading text=”DaBag – o nas” google_fonts=”font_family:Merriweather%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]

Jesteśmy marką dla silnych, nowoczesnych kobiet z charakterem, które zawsze mają swoje zdanie i nie lubią zlewać się z tłumem.

Nasze torby charakteryzuje miejska funkcjonalność w codziennym życiu, która jednak nie wyklucza atrakcyjnego designu, żywych kolorów oraz elegancji.

Wszystkie produkty są w całości wytwarzane ręcznie w Polsce, przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów i dodatków.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]Kolekcja toreb CityTone™ składa się z 5 modeli toreb oraz szeregu akcesoriów.

Charakteryzuje się ona miejską funkcjonalnością w codziennym życiu, która jednak nie wyklucza atrakcyjnego designu, żywych kolorów oraz elegancji.

Kolorystyka toreb z tej kolekcji pozwala każdej kobiecie pokazać swój charakter, wyróżnić się z tłumu i wprowadzić trochę radości w codzienną szarość.

 

Nasze torby są w całości wytwarzane w Polsce, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i dodatków, co gwarantuję wysoką jakośc produktu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]